مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 823
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
881 views بازدید

آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول ابتدایی

آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول ابتدایی به صورت داستانی و همراه با متنوع ترین روش تدریس که به صورت نمایشی است را میتوانید امروز ببینید. وقتی بچه ها صداهای قبلی را خوب مسلط شدند, درس جدید را تدریس می کنید. ابتدا از روش تدریس های قبلی استفاده می کنیم، یعنی با استفاده از آن ها و مطالعه ی آن ها متوجه میشویم […]

آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول

آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول ابتدایی به صورت داستانی و همراه با متنوع ترین روش تدریس که به صورت نمایشی است را میتوانید امروز ببینید.

وقتی بچه ها صداهای قبلی را خوب مسلط شدند, درس جدید را تدریس می کنید.

ابتدا از روش تدریس های قبلی استفاده می کنیم، یعنی با استفاده از آن ها و مطالعه ی آن ها متوجه میشویم که می توان با استفاده از آن ها نیز عملکردی مشابه داشت.

روش تدریس نشانه آ ا

روش تدریس نشانه ب

ابتدا پوستر تصویر درس را نصب میکنیدیا صفحه کتاب را در تخته هوشمند باز میکنید و میخواهید بچه ها, به پرسشهای شما در رابطه با تصویر پاسخ بدهند.

آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول ابتدایی

بعد از صحبت در باره قوانین کلاس و مدرسه, اهمیت پرچم و سرود ملی, احترام به پرچم , احترام به مدیر و معلم, شیوه درست حضور در کلاس و شیوه درست گوش دادن و نشستن در هنگام نوشتن و …. هر نکته تربیتی که به ذهنتان امد و از لابه لای گفتگوی انها گرفتید, کلمات تصویرکها را میخواهید بخوانند و بخش کنند و صدا های انها را به تفکیک بگویند.

به صدای م توجه کنند و در کلمات انرا پیدا کنند.این که صدا در کجای کلمه شنیده میشود,مهم هست. در اول یا وسط ویا آخر کلمه.

بعد از شناخت خوب صدای جدید ,جای اورا در جدول پیدا میکنند و بعد داستان را ادامه میدهید و بعد داستان روخوانی درس از کتاب را انجام میدهید.

یکی از اهالی شهرک که خیلی مهربون بود م بود او هرروز بقچه ای نان روی سرش میذاشت و برای همه ی نیازمتدان شهرک نون میبرد.

یکروز صبح که م داشت میرفت نون ببره,متوجه شد که غول بیسوادی چاله ای کنده و داره وارد شهرک میشه برای اینکه بتونه جلوی اونو بگیره زود بقچه نونش رو گذاشت توی چاله که آ برسه و کمکش کنه, آ که اومده بود به سرکشی دید م وایستا و بقچه نونش توی چاله است,گفت چی شده م مهربون , گفت بیا کمک,من راه غولو بستم اون داشت راهی پیدا میکرد به شهرک.

روش تدریس نشانه م فارسی اول

آ م رو کمک کرد بیاد بیرون و زود چند نفر رو خبر کرد تا با سنگ چاله رو پرکنند. م که کنار آ بود بچه ها چی خونده میشد, م با آ میشه چی؟ آفرین ما مثل ؟؟ و میزارین مثال بزنند.
م با آ راه افتاد بره خونه که یادش اومد واسه أ نون میخواسته ببره چون اون میره عیادت مریض ها و میخواد دست خالی نباشه, پس از آ خداحافظی کرد و رفت خونه أ , م به أ گفت چقدر کلاه خوبی داری ,میشه یکم امتحانش کنم. بچه ها وقتی أ کلاهشو داد به اون چی شد؟؟ مَ بلند بگین!مثل چی؟

ادامه ی تدریس و آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول ابتدایی
وبزارین هرچی به ذهنشون میرسد بگویند.
بعد از داستان روی ترکیبات داخل یک شکل کارکنند.
برای ما مار , مادر بکشند
برای مَ مرد یا مهتابی نقاشی کنند, داخل نقاشی ترکیب را تمرین کنند.
بعد روی بنویسیم کارکنند.
حتما بخواهید بخوانند و بنویسند.

در اینجا آموزش کامل تدریس نشانه م مدرسه فارسی اول ابتدایی به پایان رسید و شما میتوانید با استفاده از دسته بندی و ها و قسمت جستجوی سایت به مطالب مرتبط دیگری مثل نشانه ها، نمونه سوال و طرح درس پایه های دیگر و همچنین پایه اول ابتدایی نیز دسترسی داشته باشید.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.