مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 1164
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
1,194 views بازدید

بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش فارسی چهارم

با بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش فارسی چهارم ابتدایی با شما هستیم و قسمت های مختلف این متن را مورد نقد و البته بررسی دقیق قرار خواهیم داد که شما آموزگاران میتوانید در کلاس هایتان بعد و قبل از تدریس این موارد را ذکر نمایید. قدم یازدهم عنوان متنی است که در بخش بخوان و بیندیش فارسی کلاس چهارم آورده شده است و به […]

بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش

با بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش فارسی چهارم ابتدایی با شما هستیم و قسمت های مختلف این متن را مورد نقد و البته بررسی دقیق قرار خواهیم داد که شما آموزگاران میتوانید در کلاس هایتان بعد و قبل از تدریس این موارد را ذکر نمایید.

قدم یازدهم عنوان متنی است که در بخش بخوان و بیندیش فارسی کلاس چهارم آورده شده است و به جهت مهم بودن این بخش می خواهیم امروز آن را مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش فارسی چهارم

در ابتدای تدریس بهتر است دانش آموزان را به طریقی به متن متوجه کنید و توجه آن ها را به روش ایجاد انگیزه جلب نمایید.

توجه کنید که این ایجاد انگیزه میتواند به صورتآوردن یک شی به کلاس درس و یا گفتن جمله ای و یا سوال پرسیدن باشد و به سرعت نیز اتفاق خواهد افتاد.

این بخش دقیقا بعد از درس رهایی از قفس آمده است و شما میتوانید فایل صوتی درس رهایی از قفس کلاس چهارم را نیز از مطلب آن دریافت کنید.

در بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش در رابطه با بچه شیری است که در قفسی نگه داری می شود و هنگامی که قدم هایی را یکی پس از دیگری بر میدارد سرش به میله های قفس برخورد میکند و هیچگاه نمیتواند یازدهمین قدم را بردارد.

اما روزی در قفس باز می ماند و فرصت برای برداشتن قدم یازدهم فراهم می آید و این همان اوج داستان است که شما باید به آن توجه ی زیادی داشته باشید.

از دانش آموزان بخواهید در رابطه با این قدم یازدهم توضیحاتی را ارئه دهند و ما نیز در بررسی قدم یازدهم بخوان و بیندیش سوالات زیر را برای شما آماده نموده ایم.

مثلا اینکه اگر بچه شیر قدم یازدهم را برنمیداشت چه اتفاقی می افتاد؟

یا اگر ما در زندگی مان در مسیرهای پر پیچ و خم گاهی ناامید شویم و قدم یازدهم زندگی مان را برنداریم چطور؟

آیا قدم های زندگی باید یکی پس از دیگری برداشته شوند یا مهم است که برای برداشتن هر قدم در زندگی فکر کنیم؟

سوالاتی از این قبیل می تواند دانش آموزان و ذهن آن ها را با درس درگیر نماید و آن هدف اصلی که مورد انتظار است را از این بخش بگیرد.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.