مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 713
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
944 views بازدید

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی که به صورت کامل و همچنین با جزئیات برای شما توضیح داده شده است و هر کدام از سوالات نیز به روش و نتیجه آن برای شما آورده شده است. دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی در این نمونه سوال سوالات زیر آورده شده است: در عبارت های زیر معنی واژه های مشخص شده را […]

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی که به صورت کامل و همچنین با جزئیات برای شما توضیح داده شده است و هر کدام از سوالات نیز به روش و نتیجه آن برای شما آورده شده است.

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی

در این نمونه سوال سوالات زیر آورده شده است:
در عبارت های زیر معنی واژه های مشخص شده را بنویسید
یکسری واژه از درس های فارسی پنجم در قالب یک جمله آورده شده است و زیر یکی از واژه ها خط کشیده شده است و حالا دانش آموز باید معنی آن واژه را بر اساس دانش زبانی و دایره لغاتی خویش بنویسد.
جاهای خالی را با حروف ربط ) امّا نیز هم ( کامل کنید.
در دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی این سوال نیز یک سری جمله آورده شده است و از دانش اموز خواسته شده با استفاده از حروف ربط آن ها را به یکدیگر متصل کند تا دو جمله به یکدیگر وصل و لینک شوند.
گزینه ی درست را در هر سوال با علامت * مشخص کنید.
سوال سوم دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی مجموعه سوالی ست به صورت چهار گزینه ای که کلمات متضاد و سوالاتی در رابطه با فارسی پنجم ابتدایی در آن درج شده است و دانش آموز باید از میان چهار گزینه، آن گزینه ای که صحیح است را انتخاب نماید.
سوال جدید و جالبی که در این نمونه سوال مطرح شده است در بخش املا است.
به صورتی که یک متن داده شده است و از دانش آموز خواسته شده است که به این متن نمره دهد.
تعدادی از کلمات به عمد اشتباه نوشته شده است و دانش آموز باید آن ها را یافته و بر اساس آن به متنی که در اختیارش است نمره دهد.
مطمئنا هر کدام از غلط هایی که دانش آموز بتواند پیدا کند نمره ی بخصوص به خود را دارد.
سوالات دیگری که در دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی اورده شده است در رابطه با معنی کلمات و همچنین منظور جملات است که دانش آموز باید با اشراف به درس هایی که تا به امروز خوانده است به ان ها پاسخ دهد.
شماره گزاری شعر هم بخش دیگری از این نمونه سوال است.
به دانش آموز گفته شده است که یکی ازشعرهای کتاب درسی اش را حفظ نماید و سپس با استفاده از قابلیت زمانبدنی رویداد ها، بنویسد کدام یک از بیت های شعر اول و باقی بیت ها پشت سر آن آورده شده است و آن ها را بر اساس زمان شماره گزاری نماید.

برای دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی اینجا کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.