مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 319
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲
1,050 views بازدید

دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی هفته آخر مهر ۹۶

در این پست دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی هفته آخر مهر ۹۶ را شامل سوالاتی از درس فارسی خوانداری و ریاضی به صورت یکجا برای دانلود قرار داده شده است. دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی مواردی که در این پیک آدینه آورده شده است: در اولین سوال یکسری کلمات داده شده است که از دانش آموز خواسته شده آن هایی را که نیاز به تشدید […]

دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی مخصوص مهر 96

در این پست دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی هفته آخر مهر ۹۶ را شامل سوالاتی از درس فارسی خوانداری و ریاضی به صورت یکجا برای دانلود قرار داده شده است.

دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی

مواردی که در این پیک آدینه آورده شده است:
در اولین سوال یکسری کلمات داده شده است که از دانش آموز خواسته شده آن هایی را که نیاز به تشدید دارند را تشدید گذاشته و سپس از روی هر کدام دو بار بنویس.

در دومین سوال یک سری جعبه ی کلمات قرار داده شده است و از دانش آموز خواسته شده آن هایی را که با خا نوشته می شوند در ردیف خا و آن هایی را که با خوا نوشته می شوند مثل خواهر در ردیف خوا قرار دهد.
سوال سوم کلمه و جمله سازی است. در دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی روش از دانش آموز خواسته ابتدا با اضافه کردن هم به یک کلمه کلمه ی جدیدترین ساخته و سپس با این کلمه ی جدید یک جمله بسازد.
سوال چهارم از دانش آموز خواسته شده است که کلماتی را که داده شده است را یکبار بخواند و سپس از روی هر کدام دو بار بنویسد.
در سوال پنجم یک جمله ی نیمه تمام به دانش آموز داده شده است و از او خواسته شده آن را کامل کند و سپس از روی آن یکبار بخواند.
در دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی سوال ششم یک متن به دانش آموز داده شده که بعضی از کلمات آن جا افتاده است و دانش آموز باید با توجه به دانش زبانی خود جاهای خالی را پر کند.
ادامه سوالات مربوط به درس ریاضی است که دانش آموز باید آن ها را حل کند.

مجموعه ای از پیک های آدینه برای همه ی پایه های تحصیلی به مرور در بخش پیک آدینه از دسته بندی های سایت قرار خواهد گرفت و معلمین ما میتوانند نسبت به دانلود و استفاده از آن ها هر زمان که خواستند اقدام کنند.

برای دانلود پیک آدینه چهارم ابتدایی هفته آخر مهر ۹۶ اینجا کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.