مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 1961
تاریخ انتشار : جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
2,603 views بازدید

درس آزاد درس یازدهم فارسی دوم ابتدایی

درس آزاد درس یازدهم فارسی دوم ابتدایی که امروز آماده کرده ایم هدف های بسیاری را دنبال می کند و بهتر است دانش آموزان بعد از مطالعه ی آن خودشان نسبت به پر کردن سوالات بخش های مختلفی که بعد از درس آزاد برای شان آورده شده است اقدام کنند و آموزگار فقط نقش حمایت کننده و راهنما را در آموزش این درس ایفا نماید. […]

درس آزاد درس یازدهم فارسی دوم ابتدایی که امروز آماده کرده ایم هدف های بسیاری را دنبال می کند و بهتر است دانش آموزان بعد از مطالعه ی آن خودشان نسبت به پر کردن سوالات بخش های مختلفی که بعد از درس آزاد برای شان آورده شده است اقدام کنند و آموزگار فقط نقش حمایت کننده و راهنما را در آموزش این درس ایفا نماید.

درس آزاد درس یازدهم فارسی دوم

موضوع و عنوان درس آزاد : قهرمان دیروز و امروز و فردا

محمد تنها هشت سالش بود که به ورزش کشتی علاقه مند شد و هر روز به باشگاه می رفت و دلش می خواست که روزی قهرمان بزرگی شود.

درس آزاد فرهنگ بومی ۱ فارسی پنجم ابتدایی

اما روزگار آنطور که باید با محمد و زندگی اش تا نمی کرد و خانواده ش و وضعیت مالی آن ها شرایط را برای ورزشکار شدن محمد سخت کرده بود.

دیگر باید علاوه بر درس خواندن، ورزش و کار هم می کرد و همین موضوع باعث شده بود که او سعی کند یکی از این ها را کنار بگذارد.

درس آزاد درس یازدهم فارسی دوم ابتدایی

او با خودش گفت که درس خواندن که لازمه ی آینده اش است و باید حتما وجود داشته باشد و کار کردن هم با توجه به شرایط موجود باید حتما انجام شود و این ورزش بود که باید حذف میشد.

یک هفته از روزی که محمد دیگر به باشگاه نمی رفت گذشته بود تا اینکه یک روز مربی او به در خانه ی آن ها آمد و دید که خانواده ی او تا دیروقت مشغول کار هستند تا بتوانند زندگی شان را بچرخانند.

این بود که مربی او به محمد پیشنهاد کرد که بدون هزینه برای ورزش کردن به باشگاه بیاید و در مقابل اگر کارش خوب باشد مربی به او هر ماه هزینه ای را بپردازد که هم او ورزشش را ادامه داده باشد و هم کمک خرج خانواده اش باشد.

این شد که سال ها بعد ورزشکاری جوان قهرمان کشور در رشته ی کشتی شده بود و او کسی نبود جز محمد داستان ما که حالا برای خودش مردی شده است و باشگاه ورزشی را تاسیس کرده است که به کودکانی که نمی توانند هزینه ی باشگاه را بپردازند به صورت رایگان فرصت قهرمان شدن را می دهد.

نمونه درس آزاد برای درس هشت فارسی چهارم ابتدایی

ما برای پایه های دیگر نیز درس آزاد نوشته ایم و اماده نموده ایم و شما فقط کافی ست در کنار درس آزاد درس یازدهم فارسی دوم ابتدایی کلمه ی درس آزاد را در کادر جستجوی سایت بزنید تا به تعداد زیادی از درس های آزاد دسترسی پیدا کنید و از آن ها برای نوشتن دروس آزاد دیگری نیز استفاده های لازم را ببرید.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.