مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 1625
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
473 views بازدید

صندلی صمیمیت و روش اجرای تصویرخوانی

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین بخش های کتاب فارسی خوانداری صندلی صمیمیت و روش اجرای تصویرخوانی است که باید ابتدا باید بدانیم دلیل آوردن این بخش چیست و سپس نحوه ی اجرای آن باید به چه شیوه ای باشد. در ابتدا باید عرض کنیم باید به این قسمت از کتاب توجه ی ویژه ای شود چرا که این بخش باعث افزایش و تقویت […]

صندلی صمیمیت

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین بخش های کتاب فارسی خوانداری صندلی صمیمیت و روش اجرای تصویرخوانی است که باید ابتدا باید بدانیم دلیل آوردن این بخش چیست و سپس نحوه ی اجرای آن باید به چه شیوه ای باشد.

در ابتدا باید عرض کنیم باید به این قسمت از کتاب توجه ی ویژه ای شود چرا که این بخش باعث افزایش و تقویت مهارت های مختلفی در دانش آموزان پایه های مختلف دوره ی آموزش ابتدایی خواهد شد.

ابتدا از دانش آموزان می خواهیم به دقت به تصاویر این بخش دقت کنند.

صندلی صمیمیت و روش اجرای تصویرخوانی

از آن ها می خواهیم که عکس ها ببینند و هر آنچه که از تصاویر برایشان تداعی می شود را به صورت کلمات کلیدی بر روی یک برگه بنویسند.

این کار برای جلسات ابتدایی سال اجرایی می کنیم و سعی داریم که بعدها این بخش بر روی برگه نوشتن ها را حذف نمایید تا دانش آموزان بر اساس حافظه خود به بیان مطالب بپردازند.

بعد از اینکه دانش آموزان بخش صندلی صمیمیت و روش اجرای تصویرخوانی را قشنگ و به صورت کامل دیدند از آن ها می خواهیم که بر روی صندلی معلم نشسته و برداشت خود را در قالب یک متن و یکسری جملات بیان کنند.

شاید برای تان جالب باشد که مهارت خوب دیدن، خوب گفتن و خوش شنیدن همه و همه فقط با همین یک اجرا و صحبت کردن ها و تمرین به صورت کامل تقویت خواهد شد.

جملات تشویقی برای بازخورد کیفی توصیفی

دانش آموزان می توانند یک داستان را از قبل آماده کنند که بر اساس تصاویر موجود در کتاب است و ان را برای دانش اموزهای دیگر بیان نمایند.

سعی کنید دانش آموزان آزاد باشند و زیاد به آن ها سخت نگیرید که حتما باید در یک قالب خاص جملات شان را ادا کنند.

اینطور دانش آموز ها می توانند آزادانه و به هر شکلی که می خواهند در این بخش پیشرفت کنند و این شما هستید که می توانید به دانش آموزان می توانید در قالب یک راهنما راه و چاه حل مسائل را یاد بدهید.

با صندلی صمیمیت و روش اجرای تصویرخوانی آشنا شدیم و دانستیم که این بخش هدف های زیادی را دنبال می کند و صرفا یک بخش برای پر کردن کتاب فارسی نیست.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.