مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 2265
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
546 views بازدید

لغات متضاد شعر کاجستان پنجم ابتدایی

لغات متضاد شعر کاجستان پنجم ابتدایی که قبلا هم سعی کرده بودیم معنی کلمات کاملی را از آن در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم تا در کلاس به دانش آموزان گفته و اگر زمانی یکی از دانش آموزان در هنگام مطالعه ی شعر این کتاب نتوانست معنی واژه یا لغتی را متوجه شود به سرعت بتوانید به او یاری رسانده و معنی جماعی از آن […]

لغات متضاد شعر کاجستان پنجم ابتدایی که قبلا هم سعی کرده بودیم معنی کلمات کاملی را از آن در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم تا در کلاس به دانش آموزان گفته و اگر زمانی یکی از دانش آموزان در هنگام مطالعه ی شعر این کتاب نتوانست معنی واژه یا لغتی را متوجه شود به سرعت بتوانید به او یاری رسانده و معنی جماعی از آن لغت را برایش توضیح دهید تا او بتواند درک صحیحی از این شعر به صورت کامل داشته باشد.

لغات متضاد شعر کاجستان

لغات متضاد شعر کاجستان پنجم ابتدایی

البته ما مدتی قبل یکسری کلمات و معنی آن ها در لینک زیر برای شما آورده ایم که می توانید از آن ها نیز استفاده ببرید: معنی لغات درس کاجستان فارسی پنجم

خارج: داخل

روز: شب

سالم: بیمار

ثروت: فقر

عاقبت: آغاز

کمترین: بیشترین

دوست: دشمن

خم: راست

آسان: سخت

بزرگ: کوچک

بالا: پایین

ناامید: امیدوار

آشنا: غریبه

ملایم: تند

زیاد: کم

زیر: رو

محکم: سست

معنی کلمات درس کاجستان فارسی پنجم

در یادگیری لغات متضاد شعر کاجستان پنجم ابتدایی یک مسئله ی بسیار مهم وجود دارد که توجه ی ویژه به آن می تواند دانش آموزان را بیش از پیش آماده نماید تا بتوانند تمام درس ها را با موفقیت یاد بگیرند.

آن هم چیزی نیست تمرین کردن، تمرین کردن باعث می شود مغز ما به یک کلمه و معنی آن و حتی استفاده از آن در مکالمه های روزمره مان عادت کند.

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که یک کلمه ای که بسیار سخت تلفظ می شود را بعضی از افراد خیلی راحت تلفظ می کنند و حتی اگر از آن ها بخواهیم این کلمات را چندین و چندباره توضیح داده و بگویند بدون هیچ تپقی می توانند آن ها را بارها تکرار نمایند.

این مورد چیزی جز تمرین را نمی طلبد پس از دانش اموزان بخواهید ابتدا این کلمات و معنی آنها را حفظ کنند سپس در امتحانات و تمرین ها و کاربرگ هایی که به آن ها ارائه می کندی این کلمات را به همراه معنی آن ها استفاده نمایند.

شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد اما زمانی که یکی دو بار این کار را انجام دهیم به سرعت دانش آموزان یاد خواهند گرفت و تکرار می کنند.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.