مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 1895
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
728 views بازدید

معنی کلمات درس آرزو فارسی نهم

وقتی درسی زیبا باشد مطمئنا به دل خواهد نشست و دانش آموزان به آن علاقه خواهند داشت و ما امروز معنی کلمات درس آرزو فارسی نهم که اتفاقا درس شانزدهم این کتاب و نوشته ی ویکتور هوگو البته با اندکی تغییر است را برای تان آماده نموده ایم که می توانید از آن به خوبی استفاده نموده و در کلاس به دانش آموزهایتان درس دهید. […]

وقتی درسی زیبا باشد مطمئنا به دل خواهد نشست و دانش آموزان به آن علاقه خواهند داشت و ما امروز معنی کلمات درس آرزو فارسی نهم که اتفاقا درس شانزدهم این کتاب و نوشته ی ویکتور هوگو البته با اندکی تغییر است را برای تان آماده نموده ایم که می توانید از آن به خوبی استفاده نموده و در کلاس به دانش آموزهایتان درس دهید.

معنی کلمات درس آرزو

معنی کلمات درس آرزو فارسی نهم

بعد از پایان مطالعه ی این درس شما می توانید از لینک زیر جواب همه ی سوال هایی را که در این درس مطرح شده است را مشاهده نمایید.

پاسخ سوالات درس آرزو فارسی نهم متوسطه

این مطلب به شما خواهد گفت که چگونه می توانید از این کلمات در جهت آموزش متنوع تر در کلاس درس استفاده نمایید.برخی از دانش آموزان بدون استفاده از معانی مربوط به کلمات نمی توانند مفهوم درس ها را به خوبی متوجه شوند و با استفاده از این کلمه می توان به خوبی آن ها را راهنمایی کرد.

نیکان: افراد صالح و دوستان خوب

روی آوردن: اتفاق افتادن، به سمت چیزی آمدن

باورهایت مورد پرسش قرار گیرد: تا اینکه بعضی اوقات افکار و عقایدت را آن ها مورد نقد و بررسی قرار دهند و تو به اشتباهات و کم و کاستی هایت پی ببری

پول ارباب بدی است: پول انسان را به طمع خواهد کشاند

پول خدمتگزار خوبی است: از طریق پول می توان کارهای خوب را انجام داد

نادوست: دوستان غیر واقعی

دوست دار: دوستان واقعی

غره شدن: مغرور شدن، تکبر داشتن

به رایگان: به صورت مجانی، به صورت آزاد

خرد: کوچک

در این درس آرزوهای زیبایی مطرح می شود و شما نیز می توانید از معنی کلمات درس آرزو فارسی نهم استفاده نمایید و اگر جایی متوجه موضوع نشدید با استفاده از این معانی آن را به صورت کامل درک نمایید. البته در زیر همین مطلب می توانید معنی متن را نیز اگر می دانید ارسال کنید تا دیگران نیز از آن استفاده نمایند.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.