مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 1811
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
144 views بازدید

نمونه سوال ریاضی چهارم آذر ۹۶

نمونه سوال ریاضی چهارم آذر ۹۶ که مختص این ماه است و دانش آموزان مطالبی را که در مدت سه ماهه گذشته خوانده اند را می توانند با استفاده از این امتحان و نمونه سوال مورد سنجش قرار دهند. نمونه سوال ریاضی چهارم آذر ۹۶ برای راحتی کار ابتدا ما لینک دانلود  را قرار دادیم و سپس توضیحاتی را در اینباره منتشر می نماییم. برای […]

نمونه سوال ریاضی چهارم آذر ۹۶ که مختص این ماه است و دانش آموزان مطالبی را که در مدت سه ماهه گذشته خوانده اند را می توانند با استفاده از این امتحان و نمونه سوال مورد سنجش قرار دهند.

نمونه سوال ریاضی چهارم آذر 96

نمونه سوال ریاضی چهارم آذر ۹۶

برای راحتی کار ابتدا ما لینک دانلود  را قرار دادیم و سپس توضیحاتی را در اینباره منتشر می نماییم.

برای دانلود نمونه سوال ریاضی چهارم آذر ۹۶ اینجا کلیک کنید

مطالب مطرح شده در سوال اول این نمونه سوال به شرح زیر است:

از دانش اموز خواسته شده است که اعدادی را به حروف بنویسند که آن عددها در زیر به صورت عددی نوشته شده اند و سپس یک عدد دیگر را در پایین درج کرده اند که در آن باید عددی که به حروف نوشته شده است را به رقم نوشته و سپس به سوالاتی در رابطه با جدول ارزش مکانی آن پاسخ بگویند.

نمونه سوال ریاضی چهارم ابتدایی آبان ۹۶

سوال دوم این آزمون در مورد تساوی کسرها و همچنین سوالاتی در رابطه با کسرهای مختلف مانند خمس و ثلث و ربع و نصف است که با شکل و ریاضی نیز گفته شده است.

سومین سوال مربوط به تساوی کسرها و همچنین مقایسه کردن آن ها با یکدیگر است که هر سه کسر آورده شده در این نمونه سوال مخرج های غیرمساوی دارند.

چهارمین سوالی که در این نمونه سوال اورده شده است در رابطه با الگوسازی و همچنین الگویابی عدد است که یک شکل را کشیده اند و سپس دانش اموز شکل بعدی را پیدا کرده و تعداد آن را بنویسد و همچنین ششمین شکل آن را نیز از دانش آموز درخواست کرده است.

عددهای مخلوط و ضرب کسرها نیز از دیگر سوالاتی ست که در این نمونه سوال آورده شده است.

کشیدن شکل برای کسرهای مختلف و همچنین تبدیل کسرها به عددهای مخلوط و بالعکس نیز دیگر سوالاتی ست که در این نمونه سوال مطرح شده است.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.