مطالب پیشنهادی ویکی مهر

کد خبر : 2325
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵
336 views بازدید

کلمات هم خانواده درس رنج هایی کشیده ام که مپرس

کلمات هم خانواده درس رنج هایی کشیده ام که مپرس که این درس رابطه با علی اکبر دهخدا صاحب لغت نامه ی دهخدا است را امروز برای شما تهیه کرده ایم که برای هر کدام از کلماتی که فکر میکردیم نیاز است هم خانواده ای درج شود چند کلمه ی هم خانواده اماده نموده ایم که استفاده از آن می تواند شما را در آموزش […]

کلمات هم خانواده درس رنج هایی کشیده ام که مپرس که این درس رابطه با علی اکبر دهخدا صاحب لغت نامه ی دهخدا است را امروز برای شما تهیه کرده ایم که برای هر کدام از کلماتی که فکر میکردیم نیاز است هم خانواده ای درج شود چند کلمه ی هم خانواده اماده نموده ایم که استفاده از آن می تواند شما را در آموزش بهتر به دانش آموزان و دانش اموزان را در مسیر یادگیری بهتر و راحت تر یاری رساند.

هم خانواده درس رنج هایی کشیده ام که مپرس

کلمات هم خانواده درس رنج هایی کشیده ام که مپرس

آموزش این کلمات مستلزم توجه ی ویژه به یکسری از نکات است که در زیر می توانید این نکات را مشاهده کرده و سپس به رعایت آن ها اقدام کنید. دانش اموزان جستجوگر: دانش اموزانی که خودشان مطالب را خواهند یافت، این دانش اموزان با کوچک ترین اشاره ی ما مطالب را فرا میگیرند و نیازی نیست که چندباره برای شان مطالب را بازگو کنیم.

توجه ی ویژه به این دانش اموزان باعث می شود شما تدریس راحت تری داشته باشید، سعی کنید مطالب را پس از اینکه درس را به اتمام رساندید به دانش آموزان ارائه کنید. فقط به این مورد توجه کنید که دانش اموزا نباید اول از شما این کلمات هم خانواده را بگیرند و بهتر است که اول خودشان یکسری کلمات را از درس انتخاب نمایند و سپس مجموعه ای از این کلمات را که پیدا کرده اند برایش هم خانواده بنویسند.

معنی شعر رنج هایی کشیده ام که مپرس ششم

صبر – صبور – صابر – استبصار

اشعار – شعر – شاعر – شعور

متوجه – توجه – توجیه

مشتاق – اشتیاق – شوق – مشوق

درس – مدرس – تدریس – مدارس – مدرسین

فعالیت – فعال – فاعل – فعل – مفعول

دانش آموزان را یاری کنید تا خودشان این کلمات را حفظ نمایند.

یادگیری این کلمات می تواند منجر به افزایش دایره لغات آن ها شود.

آموزش کلمات هم خانواده به دانش اموزان فرصت یادگیری بیشتر می دهد.

معنی کلمات درس رنج هایی کشیده ام که مپرس ششم

کلمات هم خانواده درس رنج هایی کشیده ام که مپرس را مشاهده نمودید و امیدواریم که بتوانید با آموزشی که در این مطلب به شما داده شد از دانش آموزان تان یک دانش آموز جستجوگر بسازید تا خودشان من بعد به یافتن کلمات هم خانواده اقدام کنند.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.