شماره : 2357
۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱

توضیح کامل شعر امید فارسی چهارم ابتدایی

این مطلب که با عنوان توضیح کامل شعر امید فارسی چهارم ابتدایی برای شما آورده شده است را بخوانید و سپس به شعر اصلی رجوع کنید و آن را با لغاتی که در این مطلب یاد گرفته اید معنی نمایید. چه می شود اگر بند امید ما به خدا پاره شود؟ سعی کنیم همیشه خدا را در نظر داشته باشیم و فقط به این بسنده […]

این مطلب که با عنوان توضیح کامل شعر امید فارسی چهارم ابتدایی برای شما آورده شده است را بخوانید و سپس به شعر اصلی رجوع کنید و آن را با لغاتی که در این مطلب یاد گرفته اید معنی نمایید.

چه می شود اگر بند امید ما به خدا پاره شود؟

سعی کنیم همیشه خدا را در نظر داشته باشیم و فقط به این بسنده نکنیم که قضای روزگار برای ما تقدیری را رقم زده است و ما چه تلاش کنیم و چه کنیم اتفاقات ناخودآگاه خواهند افتاد و دست از تلاش برداریم.

امید به خدا همیشه سنگ بنا تلاش هایمان باید باشد و به وسیله آن میتوانیم به سرنوشت خود اگر نیک و اگر بد باشد فائق آییم.

توضیح کامل شعر امید

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2357 توسط admin و در روز جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱:۰۶
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2354
۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹

معنی حکایت نگاه پنهان فارسی چهارم ابتدایی

امروز برای اینکه با یک حکایت جدید از کتاب فارسی خوانداری آشنا شویم قصد داریم تا معنی حکایت نگاه پنهان فارسی چهارم ابتدایی را که بسیار حکایتی آموزنده است را برای شما تهیه کنیم و به همراه یکدیگر سعی داشته باشیم تا با بررسی دقیق تر این حکایت به بن مایه ی آن برسیم و آن را در زندگی هایمان به کار ببندیم و مورد […]

امروز برای اینکه با یک حکایت جدید از کتاب فارسی خوانداری آشنا شویم قصد داریم تا معنی حکایت نگاه پنهان فارسی چهارم ابتدایی را که بسیار حکایتی آموزنده است را برای شما تهیه کنیم و به همراه یکدیگر سعی داشته باشیم تا با بررسی دقیق تر این حکایت به بن مایه ی آن برسیم و آن را در زندگی هایمان به کار ببندیم و مورد استفاده قرار دهیم.

توجه داشته باشید که در معنی کردن این حکایت سعی شده است تا آن را به صورت کاملا روان و امروز ترجمه کنیم و ممکن است در برخی از قسمت های آن ایراداتی نیز وجود داشته باشد و امیدواریم شما با همراهی خود ما را در رفع تمام کم و کاستی ها راهنمایی نمایید.

معنی حکایت نگاه پنهان

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2354 توسط admin و در روز ساعت ۱۱:۳۹:۱۴
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2351
۱۶ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۰:۴۱

معنی کلمات درس اتفاق ساده فارسی چهارم ابتدایی

شعری که به عنوان درس دوازدهم در فارسی چهارم دبستان جای گرفته است و ما امروز می خواهیم معنی کلمات درس اتفاق ساده فارسی چهارم ابتدایی را برای شما بگوییم. اتفاق ساده شعری از قیصر امین پور است که با زبانی بسیار گیرا سروده شده است و دانش آموزان آن را بسیار دوست خواهند داشت و عموما هم آن را حفظ خواهند کرد.

شعری که به عنوان درس دوازدهم در فارسی چهارم دبستان جای گرفته است و ما امروز می خواهیم معنی کلمات درس اتفاق ساده فارسی چهارم ابتدایی را برای شما بگوییم.

اتفاق ساده شعری از قیصر امین پور است که با زبانی بسیار گیرا سروده شده است و دانش آموزان آن را بسیار دوست خواهند داشت و عموما هم آن را حفظ خواهند کرد.

معنی کلمات درس اتفاق ساده

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2351 توسط admin و در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱:۵۳
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2348
۱۵ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۹

معنی لغات درس امام خمینی (ره) ادبیات هفتم

با درس چهاردهم و معنی لغات درس امام خمینی (ره) ادبیات هفتم با شما هستیم و می خواهیم پیرامون یادگیری و یاددهی این نوع از مطالب نیز موضوعاتی را مطرح نماییم. شما می توانید یادگیری این کلمات را از طریق روش هایی که در ادامه می گوییم به دانش اموزان آموزش دهید و نگران یادگیری آن ها نیز نباشید زیرا به سادگی اتفاق خواهد افتاد.

با درس چهاردهم و معنی لغات درس امام خمینی (ره) ادبیات هفتم با شما هستیم و می خواهیم پیرامون یادگیری و یاددهی این نوع از مطالب نیز موضوعاتی را مطرح نماییم.

شما می توانید یادگیری این کلمات را از طریق روش هایی که در ادامه می گوییم به دانش اموزان آموزش دهید و نگران یادگیری آن ها نیز نباشید زیرا به سادگی اتفاق خواهد افتاد.

معنی لغات درس امام خمینی

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2348 توسط admin و در روز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۹:۵۴
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2344
۱۵ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳

معنی حکایت چراغ فارسی پایه هفتم متوسطه

امروز به همانند روزهای گذشته سعی کرده ایم تا معنی حکایت چراغ فارسی پایه هفتم متوسطه که یکی از حکایت های کتاب ادبیات این پایه است را برای شما تهیه کنیم و شما می توانید با خواندن کامل این حکایت به همراه معنی آن به درک درستی از منظور این حکایت برسید و ان شالله در زندگی تان نیز از این حکایت استفاده کنید و […]

امروز به همانند روزهای گذشته سعی کرده ایم تا معنی حکایت چراغ فارسی پایه هفتم متوسطه که یکی از حکایت های کتاب ادبیات این پایه است را برای شما تهیه کنیم و شما می توانید با خواندن کامل این حکایت به همراه معنی آن به درک درستی از منظور این حکایت برسید و ان شالله در زندگی تان نیز از این حکایت استفاده کنید و آن را سرلوحه ی کارهای خود قرار دهید.

معنی حکایت چراغ

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2344 توسط admin و در روز ساعت ۲۳:۰۳:۲۰
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2341
۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳

انشا در مورد عید نوروز ۹۶ و تعطیلات

امروز می خواهیم با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی از عید نوروز گذشته است انشا در مورد عید نوروز ۹۶ و تعطیلات را برای شما بنویسیم که اگر معلم تان از شما خواست که همچین انشایی بنویسید سریع بتوانید آن را از این طریق بیابید و سپس با بازنویسی آن در کلاس درس به صورت یک شاگر ممتاز ظاهر شوید و همه را شگفت […]

امروز می خواهیم با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی از عید نوروز گذشته است انشا در مورد عید نوروز ۹۶ و تعطیلات را برای شما بنویسیم که اگر معلم تان از شما خواست که همچین انشایی بنویسید سریع بتوانید آن را از این طریق بیابید و سپس با بازنویسی آن در کلاس درس به صورت یک شاگر ممتاز ظاهر شوید و همه را شگفت زده کنید.

انشا در مورد عید نوروز 96

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2341 توسط admin و در روز سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳:۵۸
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2338
۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴

معنی حکایت سیرت سلمان ادبیات نهم متوسطه

مردم داری از صفات برگزیده ی هر انسانی است و حکایت سیرت سلمان نیز دقیقا به همین مورد اشاره دارد و ما امروز معنی حکایت سیرت سلمان ادبیات نهم متوسطه را برای شما به صورت کامل آورده ایم تا با مطالعه ی آن متوجه ی منظور رفتارهای سلمان فارسی در این حکایت شوید و ببینید که او چه انسان بزرگ منشی بوده است و رفتارهای […]

مردم داری از صفات برگزیده ی هر انسانی است و حکایت سیرت سلمان نیز دقیقا به همین مورد اشاره دارد و ما امروز معنی حکایت سیرت سلمان ادبیات نهم متوسطه را برای شما به صورت کامل آورده ایم تا با مطالعه ی آن متوجه ی منظور رفتارهای سلمان فارسی در این حکایت شوید و ببینید که او چه انسان بزرگ منشی بوده است و رفتارهای او هر کدام بر اساس یک تفکر و سبک زندگی بوده است.

معنی حکایت سیرت سلمان

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2338 توسط admin و در روز ساعت ۱۹:۳۴:۵۰
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2335
۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹

معنی لغات درس پیام آور رحمت فارسی نهم

معنی لغات درس پیام آور رحمت فارسی نهم که گوشه ای سفارش های پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) به ابوذر است را می توانید مطالعه کنید و با استفاده از لغاتی که در این مطلب آورده شده است این راه برای شما هموار تر شده است تا به سادگی همه ی مطالبی که در درس دوازدهم آورده شده است را درک نماییدو آن ها را […]

معنی لغات درس پیام آور رحمت فارسی نهم که گوشه ای سفارش های پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) به ابوذر است را می توانید مطالعه کنید و با استفاده از لغاتی که در این مطلب آورده شده است این راه برای شما هموار تر شده است تا به سادگی همه ی مطالبی که در درس دوازدهم آورده شده است را درک نماییدو آن ها را در زندگی تان به کار ببندید.

درس پیام آور رحمت

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2335 توسط admin و در روز ساعت ۱۷:۴۹:۲۲
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2331
۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹

معنی کلمات درس زن پارسا فارسی نهم متوسطه

معنی کلمات درس زن پارسا فارسی نهم متوسطه که درس یازدهم از کتاب ادبیات این پایه ی تحصیلی است را امروز به صورت کامل و همراه با چند معنی برای برخی از کلمات را آماده کرده ایم که یادگیری آن می تواند کمک شایان توجه ای به دانش آموزان پایه نهمی کند و شما آموزگاران و دبیران نیز می توانید در این مسیر آن ها […]

معنی کلمات درس زن پارسا فارسی نهم متوسطه که درس یازدهم از کتاب ادبیات این پایه ی تحصیلی است را امروز به صورت کامل و همراه با چند معنی برای برخی از کلمات را آماده کرده ایم که یادگیری آن می تواند کمک شایان توجه ای به دانش آموزان پایه نهمی کند و شما آموزگاران و دبیران نیز می توانید در این مسیر آن ها را همراهی نمایید.

درس زن پارسا

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2331 توسط admin و در روز ساعت ۱۷:۱۹:۰۶
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2328
۸ / ۱۱ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۷

انشا درباره برف باریدن و خاطره یک روز زمستانی

انشا درباره برف باریدن و خاطره یک روز زمستانی را برای شما امروز تهیه کردیم و شاید در این روزهای سرد زمستانی بتوانید در کلاس درس این انشاها را بخوانید و یک تجربه ی جدیدی را در انشا نویسی بعد از مطالعه ی این مطلب به دست آورید. سعی کنید انشایی که می نویسید دقیقا همین انشا نباشد و بعد از خواندن این انشا یک […]

انشا درباره برف باریدن و خاطره یک روز زمستانی را برای شما امروز تهیه کردیم و شاید در این روزهای سرد زمستانی بتوانید در کلاس درس این انشاها را بخوانید و یک تجربه ی جدیدی را در انشا نویسی بعد از مطالعه ی این مطلب به دست آورید.

سعی کنید انشایی که می نویسید دقیقا همین انشا نباشد و بعد از خواندن این انشا یک متن ادبی جدید را خودتان با توجه به خاطرات زندگی خودتان و تجربه هایتان از برف به نگارش در آورید.

انشا درباره برف

(بیشتر…)

منابع :
نویسندگان :
ثبت شده در سایت ویکی مهر | دانلود و اخبار فرهنگیان طی شماره 2328 توسط admin و در روز یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷:۲۵
© Copyright 2018 http://wikimehr.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر